5 причин, чому дякувати – це завжди Божа воля


Люди бажають знати Божу волю для їхнього життя, і коли вони запитують Бога про неї, думають про те, що їм потрібно зробити далі в конкретній сфері життя. За кого вийти заміж? У яку школу піти? Яку роботу обрати? Але це все «номер два», коли мова йде про Божу волю. Його воля перш за все полягає у тому, щоб ми навчилися бути вдячними.

Чому вдячність – це завжди Божа воля, незалежно від того, що трапляється у житті?

1. ВДЯЧНІСТЬ ШАНУЄ БОГА

Завжди, коли ти дякуєш комусь, робиш їм честь. Тобі потрібно навчитися дякувати Богові не лише за те, що Він робить, але й за те, Хто Він є.
«Боже, дякую Тобі за те, що Ти в мене є… Я дякую Тобі, що Твоя мудрість набагато більша, ніж моя…Дякую Тобі за те, що Ти краще за мене знаєш, що може зробити мене щасливим… Дякую, що Ти постійний, коли я мінливий… Я дякую за Твою любов… Дякую за Твою милість…». Це вдячність Богу за те, Хто Він є. Таке ставлення вдячності виявляє пошану до Нього.

Лікарі знають, що вдячність – це найбільш корисне людське почуття. Чим більше ти вдячний у житті, тим здоровішим будеш фізично. Щодня, сидячи на краю ліжка, перед тим як злізти з нього, подумай про десять речей, за які ти можеш бути вдячним Богові. Це змінить твоє ставлення. Це змінить твій день. Перші п’ять хвилин твого дня налаштують тебе на все решту. Якщо ти почнеш із вдячності, будеш здоровішим, щасливішим, ближчим до Бога.

2. ВДЯЧНІСТЬ ТВОРИТЬ ЄДНІСТЬ

Вдячність завжди будує глибокі взаємини між тобою та іншими людьми.
Ти хочеш перебудувати свої стосунки з другом, батьками, партнером у шлюбі, людьми, з якими працюєш? З ким би ти не хотів зблизитися, виділяй час на спілкування і висловлюй вдячність їм. Ти хочеш зміцнити стосунки? Протягом тижня відправляй текстові повідомлення, дзвони, пиши їм.

Я хочу надихнути тебе проявляти більше ініціативи. Висловлюй вдячність до людей, з якими спілкуєшся. Просто будь щедрим на подяку, і це вас зблизить.

Дякувати – звичка, яка збереже здоров’я та покращить стосунки

3. ВДЯЧНІСТЬ РОЗВИВАЄ МОЮ ВІРУ

Ти можеш дякувати Богові, коли життя важке? Це тест – чи ти поверхневий християнин, чи глибокий. Ти можеш дякувати Богу, коли життя не приносить задоволення? Коли все йде не так? Якщо ти проходиш крізь важкі часи, не дивися на те, що втратив. Дивися на те, що у тебе залишилося. Не має значення, наскільки погані у мене справи – завжди фактом залишається те, що я можу бути вдячним Богу просто за те, що Він – Бог.

Господь обіцяв провести мене крізь найважчі ситуації в житті – приходити на допомогу, зміцняти, турбуватися, робити чудеса, відповідати на молитви. Він обіцяє, що навіть коли справи йдуть не так, як би хотілося, Він може все змінити на краще. Це означає, що Його план проявляється у дії, і потрібна віра, щоб це визнати.

4. ВДЯЧНІСТЬ СЛУЖИТЬ ІНШИМ

Глибока вдячність, насправді, служить іншим. Вона стає служінням. Ми спасені для того, щоб служити іншим, і в тебе може бути служіння – висловлювати вдячність.
Якщо ти коли-небудь щось купував, то знаєш значення слова «знецінення». У той момент, коли ти заплатив за річ, вона відразу коштує менше, ніж ти заплатив. Навіть, коли річ абсолютно нова, якщо ти її повертаєш – вона вже коштує менше. Знецінення означає зниження вартості.

Цінувати – означає підіймати вартість. І це – служіння. Коли ти цінуєш свого чоловіка, дружину, то підіймаєш їхню цінність. Коли цінуєш своїх дітей, теж підіймаєш їхню цінність. Коли цінуєш своїх колег, підіймаєш їхню цінність для себе й для інших.

Усім у житті потрібна велика доля підбадьорення. В тебе є безумовна потреба бути утвердженим, любленим, високо оціненим. І у всіх теж є така потреба. Якщо хочеш, щоби Бог тебе використовував, відкрию маленький секрет: приймай усіх. Цінуй усіх. Висловлюй вдячність усім.

5. ВДЯЧНІСТЬ – СВІДЧЕННЯ  ДЛЯ НЕВІРУЮЧИХ

Найкращий спосіб поділитися вірою з іншими людьми – це почати зі вдячності. Вдячність вражає людей, бо більшість сьогодні невдячні.
 Біблія каже, що віруючі люди мають жити в такий спосіб, який робить привабливою істину про Бога. Чи дивляться вони на твоє життя з бажаннями дізнатися більше про те, що тобі дає таке натхнене ставлення?

В спотвореному і ущербному поколінні, цинічному, саркастичному та яке осуджує, ті, хто, підбадьорюють, сяють як зірки. Християн мають пізнавати по їхній абсолютній любові, доброті, радості, вдячності. Є слова, якими це все можна назвати. Це називається – бути подібним до Христа.

Автор: Рік Уорнер