Цитати Джонні Деппа

Цитати Джонні Деппа
Та кому ви потрібні, якщо у вас нічого немає, окрім зовнішності.
Я хочу того ж, чого по-справжньому хоче для своїх дітей кожен батько – щоб вони були щасливі і щоб їх не торкнувся бруд цього світу. Моя улюблена книга – “Шлях вашого життя” Вільяма Сарояна. Текст починається зі слів: “Живи, не завдавай нікому зла і не давай нікому робити зло тобі”.
Жінки сильніші за нас. Для них не існує дурниць – тільки головне. Життя, діти, свобода. Вони не бачать сенсу у вічному житті – вони продовжуються в дітях, і цього достатньо. Вони не завойовники – їм і так належить світ, тому що вони здатні створити нове життя.
Велика любов, очевидно, полягає в довірі, в радості один від одного, у повазі особистого життя один одного і в повазі професійного вибору.
Я знімаюся в безлічі фільмів для дітей, тому що хочу дарувати їм позитив. По телевізору показують відірвані руки і ноги через теракти і війни, а дітям потрібні любов і щастя. Коли виростаєш, світ обламує тебе. Диво, що ми ще можемо посміхатися.
Коли я бачу когось, хто просто слідує за своєю мрією і домагається успіху, робить тільки те, що хоче робити і ні перед ким за це не відповідає, звичайно, не завдаючи цим нікому шкоди, я вважаю, що це прекрасно.
Володіти смаком – це більше, ніж мати розум.
Занадто просто звинувачувати інших людей і обставини в минулому за твою власну ненависть до себе.
Світом, знаєте, правлять жінки. У порівнянні з ними ми, чоловіки, – просто слабаки.
Не хочу бути обмеженим думками інших людей.
Ти – це те, що ти робиш. Ти – це твій вибір. Той, у кого себе перетвориш.
Знайти себе неможливо – себе можна тільки створити.
Сім’я – це найважливіше, що є у світі. Якщо у вас немає сім’ї, вважайте, що у вас немає нічого. Сім’я – це найміцніші узи всього вашого життя.