ЩО ОЗНАЧАЄ РІЗДВО?

ЩО ОЗНАЧАЄ РІЗДВО?
Мільярди людей протягом тисячі років святкують Різдво. Свято, що є одне з найголовніших на всій планеті Земля…Чому це свято має такий вплив, та що означає Різдво?
Різдво означає:

1.         Народження Ісуса Христа – Сина Божого, який прийшов на цей світ, щоб спасти людей від рабства гріха та подарувати вічне життя;

2.         З’явлення великої надії для людей в Ісусі Христі, щоб їм знайти: там, де хвороба – зцілення; там, де горе – радість; там, де депресія – надію; там, де смерть – життя; там, де пекло – Царство Небесне…;

3.         Відновлення відносин з Богом Отцем, які були розірвані внаслідок гріхопадіння. 
Розкаюючись в своїх гріхах та запрошуючи Ісуса Христа в своє серце – це найважливіше життєве рішення для кожної людини. Це рішення, яке відновлює відносини з Богом!

4.        З’явлення та подальша присутність Духа Святого на землі. Який може стати для кожного найближчим Другом та найкращим помічником у будь-яких справах та проблемах.  

5.      Відновлення в духовному житті. Через власні гріхи людина духовно помирає і щоб відновити духовне життя кожній людині необхідно примиритися з Богом, прийнявши Ісуса Христа. 
Різдво – це великий шанс для кожного змінити своє життя на краще! Почати Нове життя з Богом, примирившись з Ісусом. Варто в цей час щиро розкаятися в своїх гріхах та попросити Господа Ісуса Христа жити з ним. Це шанс, щоб перестати грішити, почати молитися, читати Біблію, ходити в церкву та щиро вірити в Бога! 
Зробіть це найважливіше рішення в своєму житті саме в цей Різдв’яний час – і ваше життя зміниться кардинально в кращу сторону!
Сергій Гула