З Різдвом Христовим!

Христос народився!

Славімо Його!

«Бо Дитя народилося нам, даний нам Син…» (Iс.9:5)  

даний нам Син…» (Iс.9:5)

Дорогі брати та сестри!

Від щирого серця вітаємо вас з Різдвом Христовим та Новим 2019 роком!

В ці дні ми згадуємо подію, про яку звіщали ще старозавітні пророки та праведники – «їм відкрито було, що вони не для себе самих, а для нас служили тим, що тепер звіщено нам через благовісників»(1Петр.1:12).

Приблизно 2000 років тому в місті Віфлеєм сталась незвичайна подія – народився Спаситель світу Ісус Христос. Безсумнівно, велика це таємниця благочестя: Бог з’явився в тілі… (1Тим.3:16).

Народження Ісуса Христа – це найвеличніша та найзнаменніша подія у світі. Адже на грішну землю Бог послав Свого Сина, щоб подарувати людству спасіння. Яка велика радість отримати прощення та звільнення від тягарів і рабства гріха; пізнавши правду, стати, нарешті, справді вільною людиною і отримати доступ до Небесного Царства! Це Царство сьогодні в середині нас, у наших серцях – у тих серцях, де народився Ісус Христос.

З Різдвом Христовим! Нехай це світле святоблагодать і мир принесе в дім, добро і розуміння – у сім’ю, любов і радість – усерце, чуйність та щирість – в душу, щастя і благословення – у життя. Нехай Різдво Христове подарує вам яскраву надію, міцну віру та жертовну любов.

З повагою та любов’ю  Обласна рада, працівники Рівненського Обласного Об`єднання УкраїнськоїЦеркви ХВЄ та Старший пресвітер Рівненського

Обласного Об`єднання Української Церкви ХВЄ Олександр Коток