Про це варто знати: ідея інтеграції гендерної та лгбт ідеології в українське законодавче поле

Останніх кілька днів дуже велику напругу серед християн викликала можлива ратифікація Верховною радою Стамбульської конвенції (міжнародної угоди Ради Європи щодо насильства проти жінок та домашнього насильства) 
Проте за гарно оформленою назвою стоїть, по суті, ідея інтеграції гендерної та лгбт ідеології в українське законодавче поле, і у разі її успішного запровадження християни програють ще одну позицію в боротьбі за євангельські цінності в українському суспільстві.

Що потрібно знати молоді про гендерну ідеологію

Гендерна ідеологія – це повстання проти Бога та його задуму створення людини у вигляді чоловіка та жінки.

Гендерна ідеологія нівелює поняття «стать» чоловіча та жіноча, натомість впроваджується «гендер». На сьогоднішній день уже відомо понад 50 видів гендеру (це андрогендери, бігендери, трансгендер) .  Тобто люди біологічно є, наприклад, чоловіками, але вважають себе дівчатками 10 річного віку, і вимагають забезпечення своїх прав на рівні з усіма дітками…

 Гендерна ідеологія є шкідливою і становить загрозу національній безпеці України

Гендерну ідеологію намагаються проштовхнути в шкільні програми, де навчатимуть дітей, що до досягнення повноліття їм не обов’язково знати хлопчики вони чи дівчатка, адже з «гендером» можна визначитись пізніше.

Що ви можете зробити?

  1. Молитись
  2.  Організувати індивідуальні звернення до своїх Народних депутатів України з листом. Приклад тут 
  3.  Організувати надсилання листів до Пем’єр-Міністра, Голови ВРУ та Голів фракцій парламенту. Листи можна надсилати від організації, церкви, групи освітян чи науковців, тощо…  Приклад  тут  
  4. Писати в соцмережах інформаційні пости про загрозу гендерної ідеології та неприйнятність Стамбульської конвенції .

Інформаційний резонанс є важливим

P.S. Тут стаття Олександра Турчинова яка детально показує шкідливість гендерної ідеології .  Її варто поширювати серед фейсбук спільноти. 

Олександр Третяк про Стамбульську Конвенцію