Безкоштовні онлайн-ресурси для створення інфографіки

Інфографіка – це візуальне відображення даних, що містить невелику за обсягом, але значиму і правильно оформлену інформацію. Однак інфографіку слід не тільки споживати, але і створювати – це корисно для ваших проектів.

1.   Piktochart трансформує інформацію в захоплюючі візуальні історії. Його дуже легко використовувати. Має функцію автоматичного налаштування інфографіки. Ви можете додавати іконки і ваш власний логотип. Пропонує відмінний набір тем для дизайну. Сервісом можна користуватися безкоштовно, хоча якщо ви хочете мати можливість вибирати більше тем і мати при цьому кращі ціни, налаштовані індивідуально під замовника, мінімально можлива ціна буде становити 9.99 $ в місяць.

2.   Visual.ly – це відмінний інструмент, який дозволяє генерувати ряд інфографіки. Інфографіка в цьому випадку майже повністю буде заснована на соціальних метриках, таких як дані Twitter або Facebook. Сервіс виник відносно недавно і досі додає до своїх категорій нову інформацію. Є безкоштовним і легким для використання.

3.   Fluxvfx – це приголомшливий інструмент, за допомогою якого можна створювати відеоінфографіку. Він пропонує набір готових шаблонів, тому його легко використовувати. Мінімальна ціна – 25 $.

4.   Many Eyes – дозволяє вам завантажити ваші власні дані або використовувати дані, що зберігаються на сайті, щоб професійно перетворювати інформацію з текстової у візуальну. Найпростіший спосіб використання ваших власних даних для створення онлайн візуалізацій. Пропонує безліч різних опцій для створення фінального продукту, починаючи від карти світу і закінчуючи діаграмою мережі.

5.   Vizualize.me – новий додаток (в даний час в Beta-версії), який створює інфографіку для вашого резюме. Працює, використовуючи інформацію профілю користувача в LinkedIn, і перетворює його резюме в персоналізовану інфографіку.

6.   Infogr.am досі є відносно новим сервісом і має безліч можливостей, які поки знаходяться на стадії впровадження. Корисний інструмент для створення безкоштовних інтерактивних діаграм та інфографіки.

7.   Vizify – новий інструмент створення інфографіки за даними Twitter і демонстрації детальних даних з вашої Twitter стрічки, включаючи: найактивніших фоловерів (передплатників), найпопулярніші пости тощо.

8.   Photo Stats – додаток для iPhone, який аналізує всі фотографії на вашому iPhone і генерує інфографіку, яка показує, як, коли і де ви робите ваші фото.

9.   Creately – зручний для користувача інструмент, який допомагає створювати професійні діаграми та динамічні схеми. Ви можете вибрати із запропонованого набору типів діаграм, і просто додати свої дані, щоб створити вашу власну діаграму або графік.

10.   Stat Planet  – це відмінний інструмент, який створює інтерактивні візуалізації і статичні зображення). Надає доступ до важливих всесвітніх даних, які ви можете з користю продемонструвати через схематичні візуалізації. Ви також можете підлаштовувати ці візуалізації під свої вимоги.

11.   Hohli – ще один сервіс для створення графіків і діаграм, яким легко користуватися. Дозволяє змінювати зовнішній вигляд інфографіки виходячи з ваших потреб.

12.   Google Public Data Explorer – корисний спосіб використовувати загальнодоступні дані для того, щоб трансформувати їх у будь-яку інфографіку на ваш смак. Ви можете додавати ці графіки на вебсайт або в блог.

13.   Tagxedo перетворює слова (відомі мови, новинні статті, слогани і тематики, навіть ваші любовні визнання) в хмари слів, що надають візуальний вплив на користувача.

14.   Wordle – простий у використанні інструмент для створення ефективних словесних візуалізацій. Просто введіть ваш власний текст (від коротких до довгих абзаців). Сервіс надає величезну кількість дизайнів, з яких можна вибрати потрібний.

15.   Cacoo – онлайн інструмент для малювання, який робить можливим створення різних видів інфографіки, включаючи карти сайту, схеми сторінок, UML (Unified Modeling Language – уніфікована мова моделювання) і мережеві графіки. Сервіс дозволяє здійснювати спільну роботу в реальному часі, а значить кілька користувачів можуть ділитися один з одним і додавати в блог одну діаграму одночасно.

16.   Lilach & Sarah’s Inforgraphics package – якщо ви шукаєте можливість дістати в свої руки набір з 10 інфографік, де вже є весь контент, і вам потрібно тільки додати логотип та URL сайту, тоді за 10 фунтів ви можете придбати цю інфографіку (до неї входить блог майстер, система для створення блогу WordPress.com, хостинг, заповіді інтернет-маркетингу, підсумкові поради).

Infogr.am

Простий 3-кроковий сервіс: оберіть шаблон, графічно унаочніть дані та поділіться інфографікою із друзями та знайомими. Infogr.am – це інструмент, який найбільше підходить для створення схем, графіків і карт. Великий плюс − можливість завантажити фото й відео, аби зробити свою інфографіку інтерактивною.

infogram

Дані готової роботи вносяться в таблицю, в якій будь-коли можна проводити редагування. Вбудований генератор автоматично оновить інфографіку.

Реклама

Easel.ly

У ресурсі Easel.ly зібрано десятки безкоштовних шаблонів для створення інфографіки на будь-яку тему. Усі вони піддаються редагуванню, тому навіть із найбільш далекого до вашої теми зображення можна зробити потрібну візуалізацію. Easel.ly містить бібліотеку заготовок: графіків, стрілок, зображень, блок-схем, шрифтів і колірних палітр. Їх можна додавати та видаляти залежно від потреби. Сервіс максимально простий у використанні.

easelly

Vizualize.me

Програма, яка допоможе перетворити ваше резюме на цікаву інфографіку. Ресурс пропонує шаблони, у яких інформацію про себе можна викласти у вигляді зрозумілої структурованої схеми, виділивши ключові цифри та факти. Також можна переглянути резюме у вигляді інфографіки інших користувачів.

Vizualize.me діє за принципом конструктура. Тут присутня функція синхронізації кар’єрних даних із профілю у LinkedIn.

i3

Venngage

Простий у користуванні ресурс, у наборі додаткових можливостей якого − використання анімації та завантаження фонів і картинок із зображенням бренду.

i2

Dipity

Онлайн-сервіс для створення інфографіки з можливістю розміщення готового продукту на сторонніх сайтах.

Ця програма особливо зручна для розробки інфографіки-хроніки. Є функція додавання схем, фото, а також відеороликів, аудіозаписів, календарних позначок і навіть гіперпосилань.

dipity2

Draw.io 

Один із найзручніших і найпростіших безкоштовних ресурсів для створення діаграм і блок-схем. На сайті доступні різноманітні шаблони структур і форм. Draw.io також можна використовувати для створення графіків та UML-моделей.

Підтримується функція експорту готових схем, а також опція синхронізації з Google диском.

infodr

Spritesapp

Зручний онлайн-сервіс для тих, хто хоче зробити свою презентацію цікавою. У Spritesapp є можливість створення інфографічних презентацій, а також опція CSS-анімації. Ресурс орієнтований на мобільну інфографіку, тому зображення добре масштабується.

spritesapp-2

Stat Planet

Програма, через яку можна створювати інтерактивні візуалізації та статичні зображення. Специфіка сервісу – доступ до різногалузевих даних з усього світу.

Stat Planet спеціалізується на інтерактивних мапах.

i6

Wordle

Ресурс для створення словесних візуалізацій. Wordle працює максимально просто: вам треба ввести обране слово/словосполучення/речення і обрати дизайн. Тут зібрано десятки способів унаочнити дані, що дозволяють змінювати шрифт і колір.

wordle-from-another-site

Сусіди

Програма, створена для тих, хто хоче перетворити оголошення з пошуку чи здачі квартири у просту та зрозумілу інфографіку. Наразі сервіс пропонує лише 1 шаблон, проте в ньому можна редагувати практично все. Укінці інфографікою можна поділитись із друзями в соцмережах.