Як зробити активного посилання “Instagram”, в профілі і коментарях

Як зробити активного посилання “Instagram”, в профілі і коментарях

 

Соцмережі давно увірвалися в наше життя і на сьогоднішній день у деяких людей займають більше вільного часу, ніж живе спілкування. Незважаючи на це, багато не знаю особливостей користування цими Інтернет-ресурсами, тому в них і виникає питання, як зробити активного посилання “Instagram”?

Де саме потрібна посилання?

Насправді, відповідь на це питання досить простий, головне, необхідно визначитися з тим, де конкретно буде розміщено посилання. Якщо ви задалися питанням, як зробити активного посилання “Instagram” у коментарях до запису, то тут принцип буде один, а в самому профілі – дещо інший. Найчастіше принцип розміщення особливо не відрізняється, тому схожість буде простежуватися.

Активне посилання в профілі

Якщо розглядати профіль у названій соцмережі, то тут важливо не тільки в принципі розмістити посилання, але і оформити її відповідно. Як зробити активне посилання в профілі “Instagram” – таке питання, можна сказати, і не має відповіді, коли ви вписуєте її, вона автоматично стає активною.

Як зробити активного посилання "Instagram", в профілі і коментарях

Але, як ми пам’ятаємо, посилання не завжди виглядають красиво, найчастіше це буває через те, що вона занадто довга. Не рідко посилання мають ще й велика кількість незрозумілих знаків, крім назви самого сайту. Для того щоб це виправити, можна скористатися спеціальними сервісами скорочення посилань. Одним з найбільш популярних вважається goo.gl, але є і інші. Серед найнадійніших налічується близько 4 сервісів.

Посилання в пості

Посилання під розміщеними фотографіями не будуть працювати, тому і прописувати їх там немає сенсу. Для цього простіше написати під фото, що можна перейти по активному посиланню в профілі. А якщо враховувати той факт, що фотографії в “Instagram” – це і є пости, то відповіді на питання, як зробити активне посилання в пості “Instagram”, немає. Це зроблено з тією метою, щоб уникнути переспама в цій соціальній мережі.

Як зробити активного посилання "Instagram", в профілі і коментарях

Уже давно багато користувачі цікавляться, коли ж можна буде зробити активні посилання в “Instagram”, але поки це питання залишається відкритим, оскільки подібні зміни не плануються. Тому при наявності посилання під фото, єдине, що ви зможете зробити, це скопіювати її, після чого вставити в рядок пошуку в сусідньому вікні. Тільки після цього у вас буде можливість переглянути, що ховається під цим посиланням, якщо вона не вказана в профілі.

Посилання в коментарях

Як зробити активного посилання “Instagram” стосується не тільки профілю і постів, але і коментарів. Деякі користувачі вважають, що це неможливо так само, як і у випадку з фотографіями, тобто постами. Але знайшлася невелика хитрість, за допомогою якої можна здійснити подібні маніпуляції. Якщо ви користуєтеся постійно цієї соцмережею, і виникає необхідність частого розміщення активного посилання в коментарях, треба буде собі скопіювати і зберегти. Виглядає ця комбінація таким чином: ваш текст . Запис починається з одного знака “більше-менше” і закінчується ним же, тільки повернений в іншу сторону.

Як зробити активного посилання "Instagram", в профілі і коментарях

А зараз необхідно правильно розмістити запис. Вона вставляється у вікно коментаря, також як і звичайний текст. Замість слів «ваше посилання» необхідно розмістити ту адресу, на яку потрібно буде здійснити перехід, тобто безпосередньо необхідна посилання. Замість слів «текст» можна якось її підписати. Так, якщо ви розміщуєте інформацію про власному блозі, це може бути напис «мій блог» і т. п. У багатьох можуть виникнути сумніви, що подібний набір незрозумілих символів ніколи не перетвориться на адекватну посилання, але як тільки ви розміщуєте пост, все приходить в норму. Вкрай важливо стежити за тим, щоб не упустити жодної знак або випадково його не видалити. Відповідь на питання, як зробити активного посилання “Instagram” у коментарях, буде позитивним лише при точній відповідності інструкціям!