Цікаві завдання для квестів. Завдання для квесту в приміщенні

Завдання для квестів – дуже цікаве і популярна розвага. Гравцям даються різні загадки і підказки, за допомогою яких вони переходять від однієї точки заданого маршруту в наступну, отримуючи за це приємні сюрпризи.

Питання, задающиеся учасникам, часто об’єднані однією темою, якої присвячений квест. Головна вимога до їх складання – розмаїтість і незвичність. Від того, наскільки складними вони будуть, залежить ступінь захопливості гри. Але під час придумування підказок також важливо не перегнути палицю і не зробити їх надмірно складними.

Основна класифікація

Найпростіші за рівнем підготовки завдання для квестів – це питання в записках. Їх зашифровують на листочках, які учасникам необхідно знайти або заробити на кожному етапі змагання. Існує маса їх різновидів.

 1. Назва наступної точки пересування розрізане на окремі букви, правильно склавши які, учасники дізнаються, куди йти далі.
 2. Використання ребусів і шарад. У них можна поєднувати картинки, цифри, букви, розділові знаки, які при правильній трактуванні дають підказки про подальший маршрут пересування.
 3. Загадки в логічних рядах. Наприклад: “Тепло народжується в духовці, а звідки береться холод?”
 4. Варіант в кращих шпигунських традиціях – підказки, написані на папері за допомогою розтопленого воску. Щоб дізнатися відповідь, потрібно зафарбувати листик кольоровими олівцями.
 5. Розміщення по всьому шляху слідування покажчиків. Але це зовсім не обов’язково повинні бути звичайні стрілки. Можна використовувати квіти певного виду або сліди тварини. У такій формі часто робляться завдання для квесту для дітей. Наприклад, можна сказати їм: “Ідіть по стопах левеняти і знайдете приємний сюприз”.
 6. У фразі, з якої складається підказка, можуть бути перемішані слова. Гравцям необхідно розставити їх в правильному порядку. Тільки так вони дізнаються, що робити далі.
 7. Завдання пишеться задом наперед, і його потрібно прочитати правильно.
 8. Підказка наноситься на папір за допомогою лимонного соку або молока. Разом з листком учасникам даються свічка і запальничка, завдяки теплу від вогню яких слова повинні проявитися і направити гравців до наступного пункту.
 9. Використовуються цифрові шифровки слів. Наприклад, замість кожної літери пишеться її порядковий номер в алфавіті. Ключ до розгадки необхідно відгадати або виграти на одному з попередніх етапів.
 10. Як завдання для квесту в приміщенні можна використовувати предмет, що знаходиться в кімнаті в декількох примірниках, в одному з яких заховані вказівки щодо подальших дій. Це може бути книга, коробка, тумбочка і тому подібні речі.
 11. Ще один цікавий варіант – використання підказок, записаних у формі дзеркального відображення. Їх розшифровка – заняття не з легких, зате воно дуже захоплююче і цікаве.
 12. Загадки можна зашифровувати за допомогою картинок, кожна з яких символізує частину назви наступного пункту прямування.
 13. Послання також викладаються магнітами на дверцятах холодильника.
 14. Записки ховають всередині печива, цукерок та інших продуктів.

Щоб учасники успішно пройшли всі етапи змагання і отримали від цього максимальну кількість задоволення, підказки повинні бути цікавими та оригінальними. За перемогу в кожному окремому етапі і грі в цілому необхідно підготувати призи.

Оскільки завдання для квестів безпосередньо залежать від обраної тематики конкурсу, розглянемо найпопулярніші варіанти його проведення.

Заплутатися можна навіть у чотирьох стінах

Для того щоб провести цю гру, не обов’язково виходити на вулицю. Завдання для квесту в приміщенні не менш захоплюючі, ніж за його межами. Існує кілька різновидів гри цього типу.

 1. Втеча з кімнати. Вже по самій назві зрозуміло, де проводиться дане змагання. Його суть полягає в тому, що учасників замикають в цілій квартирі або окремій кімнаті, а вони за допомогою підказок повинні знайти ключ, щоб вибратися з неї. Це дуже незвичайний і цікавий спосіб для розваги гостей, які прийшли, наприклад, на святкування дня народження.
 2. Завдання для квесту в офісі відмінно підходять для того, щоб зробити сюрприз начальнику. Якщо фірма невелика, кожен співробітник може придумати по одній головоломці для шефа і вдосталь насолодитися, спостерігаючи за тим, як він носиться по будівлі в пошуках розгадки і свого подарунка. Офіс – ідеальне місце для того, щоб у ньому можна було заховати масу підказок, розгадування яких стане незабутнім розвагою.
 3. Цікавими приклади завдань для квесту в торговому центрі. А якщо він ще й великий, в ньому можна організувати воістину незабутню гру. Адже у великих магазинних комплексах нерідко можна заблукати, навіть просто здійснюючи покупки, а що вже там говорити про пошуках підказок і розгадуванні головоломок! Наприклад, можна дати учасникам фотографію сукні, а вони повинні будуть дізнатися його ціну. Але для початку потрібно знайти бутик, в якому продається саме ця модель предмета одягу. Ще, як варіант, заховайте листик з наступним завданням в яку-небудь куртку, яку також необхідно буде знайти по фото. Але у випадку з цим завданням потрібно буде заздалегідь попередити персонал магазину, щоб ніхто випадково нікому не продав цю річ.

Включаємо мізки на повну

Хто сказав, що інтелектуали можуть мірятися тільки своїми знаннями? Вони можуть бути не менш спритними і активними, ніж інші. Якщо серед ваших друзів є кілька таких «книжкових хробаків», змусьте їх вибратися зі своїх завалених підручниками кімнат і розвіятися на свіжому повітрі.

завдання для квесту в приміщенні

Влаштуйте для них квест в стилі телепередач «Хто хоче стати мільйонером?», «Найрозумніший» і «Що? Де? Коли? »Підготуйте зашифровані послання-підказки на знання різних фактів з історії, географії, фізики, біології та будь-яких інших наук. Слідкуйте за тим, щоб відповідь на кожне питання служив ключем до наступного пункту призначення.

Можете також організувати подібне випробування для своєї другої половинки на річницю ваших відносин або на будь яке інше свято. Тільки в цьому випадку питання необхідно прив’язувати до дат, місцям та подіям з спільного життя.

Якщо ваша “жертва” любить серіал «Теорія великого вибуху», підключіть до справи його головного героя Шелдона Купера. Заплутані записки, написані заумним стилем в стилі цього ексцентричного фізика, неабияк розвеселять будь-якого цінителя інтелектуального гумору і змусять його гарненько поламати голову над розгадками.

Для самих маленьких

Дитячі завдання для гри-квесту можуть бути не менш захоплюючими і цікавими, ніж дорослі. Щоб організувати таке змагання для своєї дитини і його друзів, використовуйте улюблених персонажів мультфільмів або комп’ютерних ігор. Питання напишіть на листочках із зображенням того чи іншого героя. Можете використовувати як образи з одного мультфільму, організувавши весь квест в його стилі, так і відразу з декількох.

Відмінним джерелом для натхнення може послужити комп’ютерна гра «Клондайк». Квести і завдання, придумані на її основі, полягають у пошуках різних артефактів, пов’язаних з тематикою Дикого Заходу. Для більшої реалістичності на дітей можна надіти ковбойські капелюхи або повністю нарядити їх у кращих традиціях вестернів.

клондайк квести і завдання

Учасники можуть відправитися на пошуки скарбу, слідуючи за вказівками карти. На ній ви зобразите найближчі до будинку кілька вулиць, оформивши в стилі гри «Клондайк». Квести і завдання цього типу передбачають пошук скарби, відкривання схованок, звернення за допомогою до друзів і т. Д. Ця пригода принесе малюкам масу радості і приємних подарунків. Будь-яке свято з такою грою стане незабутньою подією в житті кожної дитини.

«Клондайк», квести і завдання в якому дуже захоплюючі й різноманітні, далеко не єдиний варіант цікавої гри. Також відмінним розвагою для дітей стане рухлива вікторина в стилі фільму «Пірати Карибського моря». У кінцевому пункті подорожі них чекатиме людина, вбравшись Джеком Горобцем, який вручить скарб переможцю.

Ховаємо відповіді подалі

Ви можете придумати найрізноманітніші і цікаві завдання для квесту. Наприклад, використовуйте свій старий чемодан з кодовим замком. Сховайте в нього головний приз. А шифр, який допоможе його відкрити, нехай учасники збирають по цифрі протягом всієї гри.

Щоб придумати завдання для квестів у квартирі, використовуйте колоду карт. Видряпані на її торці вказівки до наступного кроку і гарненько перетасуйте її. Щоб розібрати послання, гравцям доведеться скласти карти в потрібному порядку. Зробіть для них підказку, в якій буде сказано щось з розряду «Чирви, трефи, піки і бубни розкриють вам таємниці майбутнього». Таким чином ви дасте гравцям зрозуміти, що вони повинні шукати карти, а також в якому порядку необхідно їх розташувати.

Підносимо подарунки оригінально

Щоб незвично піднести подарунок імениннику, також можна використовувати квест. Завдання на День народження можуть бути самими різними. Наприклад, можна влаштувати ціле подорож по місту в пошуках презенту. Кінцевою точкою буде гардеробна з купою коробок, в одній з яких і буде захований заповітний сувенір, а щоб знайти його, доведеться відкрити їх усі.

Також можна влаштувати захоплюючий квест по місту, завдання якого приведуть іменинника в місце, де його чекає вітальна вечірка-сюрприз. Почати подорож можна таким чином. Залиште з ночі в кімнаті вашого друга шматочок торта з запискою, що містить приблизно такий текст: «Ну ось і настав твій День народження. Сьогодні все буде для тебе, але щоб роздобути приготовані приємності, тобі доведеться потрудитися. Адже нічого в цьому житті не дістається просто так. І навіть твоє свято – не виняток. Для початку одягнися зручніше, з’їж тортик, зарядись енергією від Кофейку. Що робити далі – скоро дізнаєшся ».

Якщо збираєтеся подарувати іменинникові щось з одягу чи прикрас, можете залишити у банку з кавою наступне послання: «Сподіваюся, тортик тобі сподобався і ти нарешті остаточно прокинувся. Якщо так – молодець! Тепер захопи з собою що-небудь стильне і вирушай на пошуки свого щастя ». Навіть якщо серед речей немає сюрпризу, можна просто заховати в шафі записку з подальшими вказівками.

завдання для квесту в приміщенні

Якщо хочете незвичайним способом піднести на день народження мобільний, нехай на кожному етапі гри учасник отримує по одній цифрі. З них складатиметься номер телефону, зателефонувавши на який, у фіналі іменинник знайде свій подарунок.

Боремося з підступними цифрами

Цікаві завдання для квесту можна придумати, використовуючи самими різними способами цифри. Це можуть бути як самі елементарні завдання з розряду порахувати кількість сходинок в будинку, так і мудровані головоломки. Можна зашифрувати код в журналі або книзі. Учасники повинні будуть спочатку відгадати назву необхідного видання, а потім за заданими номерами сторінок, рядків і слів знайти підказку до наступного кроку.

Завдання для квестів також часто полягають у тому, щоб розгадати номер телефону людини, якій на електронну пошту прийшов ключ до наступного кроку. Щоб відгадати заповітні цифри, необхідно якомога швидше знайти в Інтернеті інформацію про зростання, віці зірок або датах відомих і не дуже подій. Подібна головоломка може виглядати наступним чином.

Наочний приклад

«Невже ти нарешті тут? Навіть не віриться, що все ж добрався! Я впевнений, що далі не пройдеш, тому що це завдання тобі явно не під силу. Справа в тому, що необхідний код був відправлений одній людині, ім’я якого я не скажу. Ти можеш тільки зв’язатися з ним по телефону, але його номер ти теж не отримаєш. Хочеш чи ні, а доведеться тобі його відгадувати. Отже, перша цифра – вага Арнольда Шварценеггера в грамах, тобі потрібна друга цифра. Далі – четверте число з року народження Леонардо Ді Капріо. Потім – друга цифра зростання його партнерки по «Вовкові з Уолл Стріт». Місяць народження Рене Зельвегер. Потім – друга половина розміру ноги Пенелопи Круз. І остання цифра – число, коли народилася дівчина Джейсона Стетхема. Хай допоможе тобі великий знавець зірок Гугл! »

Приклади завдань для квесту такого типу можна зашифровувати, як душа забажає, і використовувати будь формулювання, які тільки прийдуть вам в голову. Оскільки виконання даного завдання має на меті допомогу інтернет-пошукача, можете задавати питання будь-якої складності. У тому числі не заборонено згадувати зірок, в біографіях яких ваш друг-гравець не дуже сильний. Але щоб йому самому було ще цікавіше шукати відповіді, можете загадувати інформацію про його кумирів.

Голлівуд в помощь!

Завдання для квесту в офісі і на вулиці можна організовувати в стилі будь-яких фільмів і серіалів групи людей, для яких проводиться гра. Варіантів загадок можна придумати незліченна кількість.

завдання для гри квест

Наприклад, дуже цікаво можна використовувати тему «Людей у чорному», почавши змагання з такою записки: «Вітаємо тебе, землянин! Ми, Агент K і Агент J, потребуємо твоєї допомоги. Ми зафіксували йде з космосу сигнал, але ще не встановили планету, з якою він відправлений. Це може бути попередження людей про інопланетне вторгнення на Землю, тому діяти потрібно дуже швидко. Послання закодовано. Над його розшифровкою мучаться кращі з наших агентів, але їм не впоратися без тебе. У нас є окремі частини повідомлення, але без допомоги ми не можемо відтворити всі його зміст. Негайно приступай до пошуку всього тексту! Ти будеш агентом M і отримаєш всі потрібні дані від агента B. Не забувай про те, що доля планети в твоїх руках! До зв’язку!”

Море тим

Цікаву полювання за монстрами можна організувати під час квесту в стилі серіалу «Надприродне». Для любителів монарших інтриг ідеальний варіант – змагання з «Грі престолів». А для фанатів «Ходячих мерців» незабутнім сюрпризом стане зустріч із зомбі-апокаліпсисом на вулицях міста.

квест по місту завдання

«Володар кілець», «Гаррі Поттер», «Трансформери», «Форсаж», «Бетмен» … Цей список можна продовжувати до нескінченності, адже будь-який популярний фільм – просто криниця фактів, які можна використовувати при творі загадок. Те ж можна сказати і про онлайн-розвагах. Наприклад, для цієї мети відмінно підходить гра «Клондайк», квести і завдання по якій зроблять свято незабутнім.